31. 12. 2018

Ohlédnutí za rokem 2018 a přání do roku 2019

Přemýšlím nad právě uplynulým rokem, co vše se událo a musím říct, že rok 20I8 byl super ve všech směrech! ♡ 


Byl to rok psa; rok mezilidských vztahů. Pes, nejlepší přítel člověka. Je bojovníkem za spravedlnost a symbol věrnosti. Je nesmírně vnímavý a říká se, že dokáže vidět duchy. 

V mém případě se pár přízraků objevilo. Zklamání od lidí blízkých zabolelo… ale otevřelo oči. Někteří přátelé odešli a to jen proto, že se odstěhovali o dům dál a jiní přišli a také se znovu nalezli, přesto že žijí dvakrát tak daleko. Na poli vztahů mělo dojít ke konfrontacím, k vyřešení dlouhodobých sporů a k prozření, kdo je opravdový přítel, a na koho se lze spolehnout nejen v oblasti osobní, ale i pracovní. A přesně to se stalo. Já i Peťa jsme hodně citoví, a když milujeme, tak úplně celým srdcem. Rodina i přátelé jsou pro nás na prvním místě! Kdybych tedy měla vybrat jen jednu tu nejvíc nejúžasnější radost, která se v roce 20I8 stala, bylo by to narození mé neteře Dianky… ♡ Je tak krásná a nevinná… V pozitivním smyslu ovlivnila život celé naší rodině. 

Jsem však vděčná i za další věci. Dvě osoby blízké vyhrály svůj boj s rakovinou, jsme na ně pyšní. Já na sobě konečně taky začala pořádně pracovat a to po fyzické i duchovní stránce. S Peťou cestujeme ještě častěji a dál, pořádáme přednášky, plníme si sny a užíváme si každé minuty, kdy jsme spolu... Už 15 let! ♡

Byl to krásný rok a nejlepší na tom všem je, že za pár hodin začne rok ještě lepší. Rok 20I9 se bude od února nést podle čínského horoskopu ve znamení prasete, symbolu blahobytu a štěstí. Bude to rok financí a úspěchů. Neb jak se v souvislosti s vepřem říká: budeme se mít jako prasata v žitě. Tento rok bude přát všem promyšleným finančním transakcím a investicím. Bude přát štěstí ve všech oblastech našeho života. Zároveň ale bude lákat k rozhazování; všichni se budeme chtít cítit důležitě a bohatě a možná se tak i většina cítit bude, na místě je však varování. Rok prasete přeje promyšleným transakcím, ne bezhlavému utrácení, ke kterému lze lehko sklouznout. Přeji Vám proto, aby se nestalo, že si celý rok budete skutečně žít jak ty prasata a na konci roku 20I9 zůstanete bez peněz.

Do roku 20I9 Vám přeji bystrý úsudek, pevnou ruku, stále plnou peněženku, stabilní práci a zázemí, milující rodinu, přející a upřímné přátele, dostatek dobrého a hlavně zdravého jídla, chuť na sobě pracovat, plnit si sny, nebát se vykročit do neznáma, riskovat s rozmyslem, milovat celým srdcem, být milován celým srdcem a také Vám přeji, ať tento rok, pokud jste ho ještě nenašli, konečně najdete svůj čtyřlístek! 

Love u all ♡