7. 1. 2016

Report mých radostných okamžiků v roce 2015

Rok 2015 byl pro mě radostný, dojemný, inspirující, ohromující, jedním slovem: úžasný. 
Děkuji za něj!

LedenObhájila jsem si podnikatelský plán a tím úspěšně ukončila Akademii podnikatelek. S mnohými jsme pro sebe inspirací a vzájemně se podporujeme dodnes. Jsme šikovné holky :)
Poprvé na lyžích v rakouských Alpách. Překonala jsem se a chtěla sjet červenou. (O tom, že jsem se v půli jaksi zasekla a nedokázala pokračovat ani nahoru ani dolů, radši pomlčím. Ale musím podotknout, že výhled z tamních hospod a restaurací, kde jsem pak trávila zbytek dne, byl úžasný...)

Únor Zúčastnila jsem se soutěže Souboj nevěst a probojovala se až do pražského finále. Sice jsem nevyhrála, ale došlo mi, že pro ty nejdůležitější osoby v mém životě jsem princeznou i bez kamer.

Březen

Definitivní rozloučení s prací recepční. Bylo to krásných několik let mého života. Plných mnohdy vtipných, někdy pobuřujících, jindy poučných, avšak nikdy ne nudných chvil. (O několika z nich jsem psala na svém blogu receptionistslife.blogspot.cz.) Jak však kdosi řekl: "Velcí lidé mají velké cíle." A tak jsem se se svými 160cm rozhodla jít dál.

Duben

Narození Adámka - roztomilého chlapečka, po několika letech konečně splněný sen mě kamarádky Mirečky, velké bojovnice a citlivé maminky.  A narodil se 4.4., v den mých jmenin!

Květen

Úspěšně jsem absolvovala rekvalifikační kurz účetnictví a daňové evidence a zpečetila tak nový směr mé kariéry.

Červen

Pekla Maruška :*

Tak už jsem i já vstoupila do skupiny třicátníků a oslavila to nejen s rodinou a přáteli, ale hlavně s mým snoubencem v romantických Luhačovicích. Bože, to byla nádhera!

Hurá do wellness
Fantastická snídaně na terase
Ano - dvacítka stála za to... A třicítka, ta bude ještě lepší!


Nezapomenutelný prodloužený víkend v Turecku s Vierkou, mou milovanou kamarádkou, jež tančí bačatu nejlíp ze všech, co znám :)
Hotel Divan Istanbul
Stála jsem na pódiu před hodně lidmi, zpívala rockovou píseň a měla relativně i úspěch ;) Pochopitelně ne takový, jako moje hudebně nadanější sestřička, (zpěvačka rockové kapely Pink Tribute a gospelového sboru Skyeygospel), ale já překonala sama sebe. P.S. A už se tolik nebojím karaoke :)

Červenec

Začala jsem podnikat sama na sebe a za sebe. Jsem účetní OSVČ a ke dnešnímu dni mám už několik vlastních firem, pro které jsem důležitá!


Svatba našich přátel Vlkových :)
Srpen

Naše výročí - 11 years of love...

Fotila Lucie Sasinková

Jsme spolu s přítelem už přes 11 let a milujeme se stejně (vlastně víc a víc), ať už s prstýnkem nebo bez. Po půlročním bláznivém shonu šíleného plánování jsme den D nakonec zrušili a rozhodli se ho udělat jindy a jinak. (Ale stejně pořád trvám na tom, aby mě při chůzi k oltáři doprovázela má oblíbená píseň Return to innocence od Enigmy...)
Jedna z nejmilovanějších osob v mém životě i přes některá varování úspěšně podstoupila operaci a s vervou se tak postavila obávanému strašáku rakovině. Nádherný důkaz, že silná vůle a víra je nejlepší lék.
Září


Dovolená v našem oblíbeném luxusním resortu v Egyptě s přáteli s jejich sladkou rok a půl starou Deniskou, díky níž nám došlo, že dítě v cestování ničemu nebrání. Naopak! Těm, co tvrdí, že kvůli dětem pro ně vše skončilo, nevěřte, jen se vymlouvají...Říjen

Konečně se přede mnou objevil na lesklém papíře vytisknutý můj report z návštěvy v Istanbulu (letní Toplife str. 90). Jasně, těch otisknutých článků mám víc, ale tenhle je má tak trochu srdeční záležitost a jsem na ni hrdá. Cestovat, psát o tom a ještě za to být oceněna? Co víc si přát :)

Listopad

S Petrem jsme se rozhodli k renovaci kuchyně. Odhodlávali jsme se k ní celé tři roky a řekla bych, že se čekání vyplatilo. Hlavně díky mému šikovnému příteli a jeho přesvědčení stihnout vše do Vánoc.

Narození Sárinky, už druhé roztomilé holčičky Marušky - již oficiálně 'maminky na plný úvazek', která úděl výchovy dětí, sexy ženy, šikovné hospodyňky, chápající kamarádky a stále té trochu rozmarné holky se smyslem pro humor zvládá s nepřekonatelnou noblesou.

Prosinec

Voda měla 34 plus, u nás bylo 3 mínus

Návštěva černého afrického ostrůvku topícího se v Indickém oceánu - Zanzibaru a poznání i té druhé části světa, jež je šokující a kouzelná zároveň.

Zanzibarský vánoční stromek :)
Naše nové červené vánoční závěsy 


Nejen magický Štědrý večer s rodinou, která pro mě je a vždy bude na prvním místě a vánoční setkání s mými drahými kamarádkami.S Verčou, veselou kočkou, jíž se podařilo najít si práci, kde ji konečně ocení, tak, jak si opravdu zaslouží - jen tak dál! S Nikol, krásnou šperkařkou a světovou umělkyní, s níž společně plánujeme spoustu úžasných věcí. S Evičkou, mou srdcovou dámou, s níž jsem už dlouhou dobu na stejné vlně. (A na ty, se kterými jsme to nestihly letos, se aspoň mohu těšit v dalším roce :))
Podle čínského kalendáře se rok 2015 nesl v duchu rozvážné a líné ovce. V duchu pohody, klidu a odpočinku. V duchu úspěchů, jež nebyly samozřejmostí, ale důsledkem pilné práce a vytrvalosti. Pomalu kolébající ovečky však střídá mazaná a tak trochu bláznivá opice. Využijme její chytrosti a nechme se strhnout její ztřeštěností. Uvidíme, kam nás dovede :)

Ať je Váš rok 2016 ještě úspěšnější!
Zanzibarská opice