1. 6. 2015

Setkání Mary Kay kosmetických poradkyň

Minulou neděli jsem se zúčastnila setkání Mary Kay kosmetických poradkyň.


Pořádalo se v krásném pěti hvězdičkovém International hotelu v Brně. Nablýskané prostory plné zrcadel, mezi nimiž se procházelo mnoho elegantně oblečených žen s botami na podpatku a s širokým úsměvem na tváři, působily opravdu luxusně.

Nejdříve jsme přivítaly všechny mentorky, tedy ženy, jež jsou na kariérním žebříčku Mary Kay již na vyšší příčce a pod sebou mají vybudovaný vlastní tým dívek, kterým pomáhají v dalším rozvoji.


Po té jsme si poslechly životní příběh generální ředitelky Ilony Markvartové. Mluvila tak sebevědomě a zároveň povzbudivě, že se nejedna z dívek v hledišti odhodlaně narovnala v zádech a já ji v tváři četla stejné myšlenky, které jsem v tu chvíli měla i já: chuť využít příležitosti a změnit svůj život k lepšímu tak, jak se to povedlo samotné Iloně.


Nakonec se na pódiu vystřídalo ještě několik dalších významných žen, jež se s námi podělily o své historky a strategie za účelem povzbudit nás, motivovat a poradit nám, jak svých cílů skutečně dosáhnout. Žádný tlak, manipulace a nereálné sliby - jen upřimné proslovy dívek a žen, jež začínaly jako my. Jež o svůj vzhled pečují s láskou, jsou úspěšné a odhodlané jít stále výš.

V průběhu na nás dohlíželi pohlední bodyguardi a snímaly nás objektivy fotoaparátů a také kamer, což bylo pochopitelně velmi příjemné. Samotné setkání ve mne zanechalo pocit sounáležitosti, že mohu být součástí něčeho tak velikého a silného jako je Mary Kay společnost, s jejíž filozofií se ztotožňuji: "Ženy pomáhají ženám a radí jim, jak být ještě krásnější..."

Neboť základ krásné pleti je odlíčení a následně správné vyčištění pleti, zde je Mary Kay kosmetika, bez které se já osobně neobejdu.

Zleva: oční krém proti stárnutí - 750 Kč, hydratační krém proti stárnutí - 870 Kč, dvoufázový odličovač očí - 530 Kč, čistící gel 3v1 - 750 Kč, hydratační gelová maska - 750 Kč  

Zdravá a svěží pleť nepotřebuje tuny líčidel, stačí jen pár tipů pro zvýraznění lícních kostí, uhrančivých očí a smyslných rtů.

Zleva: řasenka na objem - 390 Kč, hydratační lesk na rty - 390 Kč, minerální oční stíny 1,4 g - 195 Kč, dva aplikátory očních stínů - 40 Kč, tvářenka - 295 Kč, štětec na tvářenku - 60 Kč, pudrový make-up - 470 Kč, štětec na pudr - 230 Kč 

Štětce, které by měla mít každá žena. Alespoň já je mám a používám je všechny :)

Zleva: zkosený štětec na tvářenku ideální do kazetky, štětec na pudr k rovnoměrnému nanesení pudru, štětec na podkladovou bázi či make-up (na rozdíl od prstů štětec nepřidává pleti žádnou mastnotu), dva štětečky na oční stíny - hezky je sjednotí

Tato mini kosmetická kazetka je ideální do kabelky a na cestování. Můžu si v ní sama kombinovat to, co je mi v líčení momentálně nejbližší.

Mini kosmetická kazeta bez dekorativní kosmetiky - 390 Kč

Podle Mary Kay dominují tomuto létu výrazné barvy jako např. červená, tyrkysová, zelená, fialová či růžová. Inspirujte se tropickými ostrovy, deštným pralesem, mořským vánkem, exotikou...


Buďte krásné :)