18. 11. 2014

Nadpřirozené síly nebo čarodějnictví?

Viděla jsem auru a byl to nádherný zážitek. Velmi překvapující a emotivní.

Podařilo se mi ji vidět hned na podruhé mého zkoušení. Byla to aura mé sestry a měla modrou barvu s paprsky zelené či zlaté. Přesně nevím. Vlastně ještě ani nevím, co která barva znamená. Ohromilo mě to. Že jsem ji viděla zcela jasně a nezmizela, ani když jsem mrkala a potřásala hlavou. Že se hýbala spolu s mou sestrou - vždyť byla taky její, že :) Vlastně to byla ona, má sestra.


Pro mě to však bylo/je pořád natolik nové, že jsem jen stála a zírala. Cítila jsem štěstí, dojetí a hrdost, že se mi to podařilo. A taky jsem nabyla pocitu, že to bylo nesmírně jednoduché. Vzhledem k tomu, že jsem se o to nikdy dřív nepokoušela, nemeditovala jsem, ani nedělala jiná duchovní cvičení.

Když jsem o tom následně mluvila s pár lidmi, kteří se "těmito duchovními věcmi" zabývají, zjistila jsem, že vidět auru nedokáže každý. A pokud ano, ne pro každého je to tak snadné, jako to bylo pro mě. Jde to nějak vysvětlit? Zdá se, že někdo je na tyto věci senzitivnější, pro někoho jsou automatické až přirozené jako dýchání samo a někdo je těmto věcem naopak zcela uzavřený.

Jak to tedy nazvat - talentem, nadpřirozenými schopnostmi/silou, čarodějnictvím?

Bude pro Vás velkým překvapením, když Vám řeknu, že se těmito "věcmi" zabývá víc seriózních lidí, než si myslíte? Duchovno, mystika i magie (ať už kvantová či jiná) jde totiž ruku v ruce s vědou a lékařstvím. Filozofie, psychologie, fyzika - ani jedna z těchto seriózních materiálních věd se tomuto tématu nevyhne. A co teprve zdravotnictví! Kdo z nás ještě neslyšel spojení "alternativní medicína"? Tohle je rozsáhlé téma s neuvěřitelnými možnostmi a s tolika otázkami, na něž je ne vždy jasná odpověď.